PiarMusic E-SHOP albumy, ktoré sme v PiarMusic vydali

12,00  s DPH
Debutový album kapely Heartbeat je zbierkou našich autorských piesní. Mnohé vznikli zo spontánnych nápevov počas chvál so spoločenstvom, keď sme vyznávali, že na ničom nezáleží viac, ako na našom vzťahu s Otcom. Texty sú úprimným vyjadrením toho, čo nám Pán Boh zjavuje a ako premieňa naše životy. Našou odpoveďou na to je chvála!  
CD: HB – Kam ma zavolá
(0 Customer review)
12,00  s DPH
Kam ma zavolá. Nech už je tam otáznik alebo bodka, vždy sa snažíme ísť tam, kde počujeme Boží hlas. Aj v tejto chvíli si nie sme isté, čo je pred nami. Jedno však isté je, za nami je toho za tento pol rok možno až príliš veľa. A preto sa pýtame Otca, kam spolu pôjdeme ďalej. Vždy má nejaký nový plán. Veríme, že aj to čo budete počuť, bude novým, možno iným, no vždy jeho dielom. Lebo stále nám na ničom inom nezáleží viac, len sa vydať tam, kam nás zavolá.  
12,00  s DPH
Prvé CD chalanov vychádzajúcich zo Spoločenstva Piar, ktorí zobrali vzťah s Bohom absolútne vážne a hľadajú, ako je možné žiť nadprirodzený život v bežnom dni. CD kapely GodKnows je plné reálnej atmosféry a verne zachytáva živé nahrávanie modlitby chvál.
10,90  s DPH
Elektronická publikácia Akordy a Noty k albumu Heartbeat - Kam ma zavolá. Akordy neposielame poštou, nakoľko ide o digitálnu verziu produktu na stiahnutie podľa licenčnej zmluvy.
CD: PiarMusic – Jeden
(0 Customer review)
12,00  s DPH
PiarMusic je zoskupenie hudobníkov, uctievačov a umelcov zo Spoločenstva Piar. Spolu sa modlíme, tvoríme, hľadáme Božiu tvár. Túžime vyjadriť to, čo v našom spoločenstve prežívame, pretože chvály a uctievanie Boha sú pre nás najväčšia priorita. Vypočujte si naše CD, ktoré sme nahrávali naživo, aby sme zachytili atmosféru modlitby, ktorú toto CD má.
Akordy a Noty: Jeden (PDF)
(0 Customer review)
10,90  s DPH
Elektronická publikácia Akordy a Noty k albumu PiarMusic - Jeden. Akordy neposielame poštou, nakoľko ide o digitálnu verziu produktu na stiahnutie podľa licenčnej zmluvy.
CD: PiarMusic – Konverzia
(0 Customer review)
12,00  s DPH
Umenie má moc meniť srdce. Duch Svätý je tvorca, umelec. Kreatívny Svätý Duch vstupuje do nášho vnútra, aby oživil veci zaspaté. Aby posilnil unavených. Aby ovlažil smädných. Aby pripomenul podstatu, zaujal miesto, ktoré mu v našom živote patrí.   PiarMusic vytvoril nový hudobný žáner - PoetrySoaking. Je čas zastať, zamerať sa, dovoliť si odpočinúť a prijať občerstvenie, ktoré má pre nás dobrý Boh pripravené. Album KONVERZIA je plný básní, hlbokých nápevov a atmosféry premeny. Toto nie je album, ktorý si pustíme do pozadia počas toho, ako pracujeme. Tento album nás strhne do modlitby, kde nezostane nič viac, iba ja a Boh.