Akordy a Noty: Jeden (PDF)
(0 Customer review)
10,90  s DPH
Elektronická publikácia Akordy a Noty k albumu PiarMusic - Jeden. Akordy neposielame poštou, nakoľko ide o digitálnu verziu produktu na stiahnutie podľa licenčnej zmluvy.
10,90  s DPH
Elektronická publikácia Akordy a Noty k albumu Heartbeat - Kam ma zavolá. Akordy neposielame poštou, nakoľko ide o digitálnu verziu produktu na stiahnutie podľa licenčnej zmluvy.
12,00  s DPH
Prvé CD chalanov vychádzajúcich zo Spoločenstva Piar, ktorí zobrali vzťah s Bohom absolútne vážne a hľadajú, ako je možné žiť nadprirodzený život v bežnom dni. CD kapely GodKnows je plné reálnej atmosféry a verne zachytáva živé nahrávanie modlitby chvál.
CD: HB – Kam ma zavolá
(0 Customer review)
12,00  s DPH
Kam ma zavolá. Nech už je tam otáznik alebo bodka, vždy sa snažíme ísť tam, kde počujeme Boží hlas. Aj v tejto chvíli si nie sme isté, čo je pred nami. Jedno však isté je, za nami je toho za tento pol rok možno až príliš veľa. A preto sa pýtame Otca, kam spolu pôjdeme ďalej. Vždy má nejaký nový plán. Veríme, že aj to čo budete počuť, bude novým, možno iným, no vždy jeho dielom. Lebo stále nám na ničom inom nezáleží viac, len sa vydať tam, kam nás zavolá.  
12,00  s DPH
Debutový album kapely Heartbeat je zbierkou našich autorských piesní. Mnohé vznikli zo spontánnych nápevov počas chvál so spoločenstvom, keď sme vyznávali, že na ničom nezáleží viac, ako na našom vzťahu s Otcom. Texty sú úprimným vyjadrením toho, čo nám Pán Boh zjavuje a ako premieňa naše životy. Našou odpoveďou na to je chvála!  
CD: PiarMusic – Jeden
(0 Customer review)
12,00  s DPH
PiarMusic je zoskupenie hudobníkov, uctievačov a umelcov zo Spoločenstva Piar. Spolu sa modlíme, tvoríme, hľadáme Božiu tvár. Túžime vyjadriť to, čo v našom spoločenstve prežívame, pretože chvály a uctievanie Boha sú pre nás najväčšia priorita. Vypočujte si naše CD, ktoré sme nahrávali naživo, aby sme zachytili atmosféru modlitby, ktorú toto CD má.